Lot 1007

Lot: 1007

ANTHONY JAN (19° – 20° EEUW) olieverfschilderij op doek (op doek) : “Damesportret” – 110 x 75 getekend en gedateerd 1924

Belgian oil on canvas (on canvas) – signed Jan Anthony and dated 1924

Schatting/Estimation 0-100 euro