Lot: | 984 |
VEERMAN TINKA drie etsen (waarvan twee opgehoogd) telkens gemonogrammeerd en gedateerd 2000
three 21st Cent. Belgian etchings – with monogram of Tinka Veerman and dated 2000
Auctionday | 5/05/2024 |
Estimation | - euro |
Lot: | 984 |
Auctionday | 5/05/2024 |
Estimation | - euro |