Lot 741

Lot: 741

ERIK BAETEN & KRIS NOLMANS (20° – 21° EEUW) (met atelier in Antwerpen, Zand 1) set van vier kommetjes in keramiek met reliëf en groen strependecor – diameters van 8,2 tot 15,7 cm gemerkt

four small bowls in ceramic marked by Erik Baeten & Kris Nolmans

Veilingdag/Auctionday 5/05/2024
Schatting/Estimation - euro