Lot: | 741 |
ERIK BAETEN & KRIS NOLMANS (20° – 21° EEUW) (met atelier in Antwerpen, Zand 1) set van vier kommetjes in keramiek met reliëf en groen strependecor – diameters van 8,2 tot 15,7 cm gemerkt
four small bowls in ceramic marked by Erik Baeten & Kris Nolmans
- euro |