Lot 67

Lot: 67

Lot van drie antieke Chinese vaasjes, waarvan één gedekseld en gemerkt is, in porselein met polychroom decor – hoogtes van 17 tot 23 cm

Veilingdag/Auctionday 16/12/2023
Schatting/Estimation 100 - 200 euro