Lot 517

Lot: 517

CHANEL volledig origineel automatische damespolshorloge model “J12 – H3843” in roos goud (18 karaat) en witte keramiek, bezet met kwaliteitsbriljant, en met originele band en sluiting – met originele doos en papieren (van bij Slaets) – heeft net nog een onderhoud gekregen gemerkt

completely original automatic “Chanel J12 – H3843” ladies’ wristwatch in pink gold (18 carat) and ceramic and with high quality brilliant cut diamonds – with its box and papers – marked

Veilingdag/Auctionday 19/06/2022
Schatting/Estimation 6000-7000 euro