Lot 326

Lot: 326

KASSAK LAJOS (1887 – 1967) (geboren in Slovakije) aquarel met een suprematistische compositie – 24 x 19 gemonogrammeerd / toegeschreven aan

Lajos Kassak watercolor – with monogram / attributed to

Veilingdag/Auctionday 22/06/2024
Schatting/Estimation 500 - 1000 euro

KASSAK LAJOS (1887 – 1967) (2)