Lot: | 324 |
BURRAGE DAVENPORT achttiende eeuws bureaustel in massief zilver, gemerkt “925 – Londen 1772”, met drie flacons (één met kaarsenhouder en -dover) in kristal en massief zilver – gewicht : 618 gram (aan zilver) getekend
18th Cent. English desk set in Burrage Davenport signed and marked silver
500-800 euro |