Lot: | 318 |
Achttiende eeuwse Franse neoclassicistische sauskom met twee (zij)grepen in massief zilver, gemerkt met een gekroonde G en 89 – breedte : 27 – gewicht : 571 gram
18th Cent. French neoclassical sauce boat in marked silver (with crowned G and 89)
300-500 euro |