Lot 290

Lot: 290

S.A. – RUSSISCHE SCHOOL – 20° EEUW inkttekening op papier : “Bomen” – 31 x 19 gemonogrammeerd

20th Cent. Russian ink drawing on paper – with a ‘S.A.’ monogram

Veilingdag/Auctionday 22/06/2024
Schatting/Estimation 100 - 200 euro