Lot 289

Lot: 289

Antieke, allicht zeventiende eeuwse Vlaamse barok sculptuur in ivoor met een prachtig patine en glans staand op een getrapte sokkel met zuil (met schedeltje) in geĆ«boniseerd hout : “Jezus op de koude steen” – hoogte (van Christus) : 16 cm – totale hoogte : 20,5 cm met Europees CITES certificaat

antique, presumably 17th Cent. Flemish baroque style “Christ” sculpture in ivory with a beautiful patina and a small skull on its marble base – with European CITES certificate

Veilingdag/Auctionday 2/03/2024
Schatting/Estimation 900-1400 euro