Lot 285

Lot: 285

SCHOOL van ESTONIË – 20° EEUW tekening op papier : “Schaakspelers” – 20 x 26 gemonogrammeerd en gedateerd Riga 1936

‘Riga 1936’ dated School of Estonia drawing on paper with a monogram

Veilingdag/Auctionday 22/06/2024
Schatting/Estimation 100 - 200 euro