Lot 6

Lot: 6

Negentiende eeuwse klok met kast in gedoreerde brons versierd met een meisje met korenaren en met gemerkt werk – hoogte en breedte : 44 en 34 cm

19th Cent. clock with case in gilded bronze and with marked work

Veilingdag/Auctionday 4/05/2024
Schatting/Estimation 0-250 euro