Lot 7

Lot: 7

CARTIER volledig origineel chronograph automatisch polshorloge – model “Ballon bleu” (44 mm) – in roos goud (18 karaat) met skeletton-achterzijde, originele schakelband (met één reserveschakel) en volle sluiting – met originele doos en papieren (aangekocht bij Slaets) – in nieuwe staat gemerkt

completely original chronograph automatique “Cartier Ballon bleu” wristwatch in pink gold (18 carat) – with its original box and papers – marked

Auctionday 12/12/2021
Schatting/Estimation 18000-20000 euro