Lot 221

Lot: 221

Paar zeventiende/achttiende eeuwse Chinese Kang Hsi-borden in gemerkt porselein met een blauwwit decor met bloemen en planten – diameter : 21,5 cm

pair of 17th/18th Cent. Chinese Kang Hsi period plates in marked porcelain with a blue-white decor

Veilingdag/Auctionday 2/03/2024
Schatting/Estimation 250-400 euro