Lot: | 221 |
Paar zeventiende/achttiende eeuwse Chinese Kang Hsi-borden in gemerkt porselein met een blauwwit decor met bloemen en planten – diameter : 21,5 cm
pair of 17th/18th Cent. Chinese Kang Hsi period plates in marked porcelain with a blue-white decor
2/03/2024 | |
250-400 euro |