Lot 162

Lot: 162

Lot van twee achttiende eeuwse borden in faïence van Delft met blauwwit decor, één (gemerkt) met tuindecor en één met Kalvariescène – diameter : 22,5 cm

two 18th Cent. plates in ceramic from Delft with a blue-white decor

Veilingdag/Auctionday 4/05/2024
Schatting/Estimation 0-50 euro