Lot 301b

Lot: 301b

LÉGER FERNAND (1881 – 1955) potloodtekening met een typische compositie, waarschijnlijk een studie – 38 x 26 gemonogrammeerd en gedateerd (19)22 / toegeschreven aan met op verso een collectiestempel van Darius Talyarkhan en een stempel van de galerij Deveix – Moonens – Bruxelles een soortgelijk werk is in 2016 verkocht bij Christie’s voor 85.500 euro

20th Cent. drawing monogrammed / attributed to Fernand Léger with a typical composition, most likely a study – dated (19)22 with on the back collection stamps of Darius Talyarkhan and of the gallery Deveix – Moonens – Bruxelles a similar work was sold in 2016 by Christie’s for 85.500 euro

Auctionday 30/09/2023
Estimation 0-10000 euro

LÉGER FERNAND (1881 – 1955) (1)