Lot 95

Lot: 95

Oostenrijks, gedekseld Jugendstil-pralineschaaltje in gemerkte faïence met een polychroom oppervlak, dat glaspasta nabootst – diameter : 12 cm – ca 1900

Austrian lidded Art Nouveau sweets’ bowl in marked ceramic

Auctionday 3/04/2021
Schatting/Estimation 50-80 euro