Lot 93

Lot: 93

SCHROTZBERG FRANZ (1811 – 1889) ovale pastel met een voor deze kunstenaar typisch thema : “Jonge edeldame in avondkledij” – 78 x 65 gemonogrammeerd en gedateerd 1867 / toegeschreven aan

19th Cent. Austrian oval pastel – with monogram and dated – attributed to

Auctionday 8/06/2020
Schatting/Estimation euro

SCHROTZBERG FRANZ (1811 – 1889) (1)