Lot 89

Lot: 89

NAECKAERTS FRANS (1884 – 1948) vrij grote Jugendstil-vaas in faïence, gemerkt “Céramique de Bruxelles”, met een polychroom decor – hoogte : 49 cm – ca 1910/20 getekend

large Jugendstil vase in marked ceramic from Brussels, signed Frans Naeckaerts

Auctionday 3/04/2021
Schatting/Estimation 200-500 euro

NAECKAERTS FRANS (1884 – 1948) (1)