Lot 88

Lot: 88

Lot (2) gemerkt Chinees porselein met een polychroom decor : wijnbekertje op voet (7,5 cm hoog) en een kleine bowl (diameter : 11 cm)

wine cup and small bowl in marked Chinese porcelain with a polychrome decor

Schatting/Estimation 200-300 euro