Lot 74

Lot: 74

Lot (5) met een bronzen amourtje, een lamp met een gemerkt Chinese Kang Hsi-vaas, een Oosterse hertensculptuur en een paar antieke neoclassicistische chenets

lot with five different items

Veilingdag/Auctionday 15/02/2020
Schatting/Estimation - euro