Lot 65

Lot: 65

Achttiende eeuwse Duitse kleerkast in eik met twee deuren met panelen met ingelegde stermotieven aangekocht in 1976 voor 96000 Bfr

18th Cent. German wardrobe in oak

Auctionday 8/06/2020
Schatting/Estimation euro