Lot 620

Lot: 620

Antieke Engelse neoclassicistische dressoir/dresser met elegant model in acajou versierd met ingelegde koperen filets en banden in palissander – met twee deuren en een lade

antique English neoclassical dresser in mahogany with brass inlay and rose-wood banding

Auctionday 27/09/2020
Schatting/Estimation 500-1000 euro