Lot 54

Lot: 54

Twee negentiende eeuwse sets van gedekselde terrine met onderschaal in faiënce, gemerkt “Willow”, met een blauwwit chinoiseriedecor

two 19th Cent. sets of lidded tureen and salver in marked ceramic

Auctionday 8/06/2020
Schatting/Estimation euro