Lot 53

Lot: 53

Paar antieke Franse jardinières in gemerkt aardewerk met polychroom decor – hoogte : 30 cm

pair of antique French flowerpots in marked earthenware

Auctionday 8/06/2020
Schatting/Estimation euro