Lot 44

Lot: 44

Paar negentiende eeuwse Chinese vazen in porselein met een rijkuitgewerkt polychroom decor met krijgers – hoogte : 42,5 cm

pair of 19th Cent. Chinese vases in porcelain with polychrome warriors decor

Auctionday 26/09/2020
Schatting/Estimation 200-300 euro