Lot 374b

Lot: 374b

FRANCKEN FRANS II (1581 – 1642) – NAVOLGER VAN zeventiende eeuws olieverfschilderij op doek : “De kruisiging van Christus” – 56 x 72 moet gerestaureerd worden

17th Cent. Flemish oil on canvas by a follower of Frans II Francken

Auctionday 26/09/2020
Schatting/Estimation 100-200 euro

FRANCKEN FRANS II (1581 – 1642)  –  NAVOLGER VAN (1)