Lot: | 326 |
Laat achttiende eeuwse Franse neoclassicistische gedekselde compottier in massief zilver, gemerkt “1° gehalte”, met bowl in kleurloos kristalglas – hoogte : 22 cm – gewicht (aan zilver) : 444 gram
late 18th Cent. French neoclassical jam pot in marked silver and clear glass
100-200 euro |