Lot 31

Lot: 31

Kleine antieke Chinese theepot in gemerkt porselein met polychroom decor – hoogte : 12,5 cm

small antique Chinese teapot in marked porcelain

Auctionday 20/12/2020
Schatting/Estimation 20-50 euro