Lot 28

Lot: 28

Chinese set van vier gebogen gedekselde en één rond potje in gemerkt porselein met een polychroom figurendecor – diameter : 16 cm

Chinese set with four lidded curved pots and a round one in marked porcelain with polychrome figures decor

Auctionday 20/12/2020
Schatting/Estimation 100-200 euro