Lot: | 184 |
Mooi zeventiende/achttiende eeuws Chinees Kang Hsi – bordje met gegolfde rand in gemerkt porselein met een blauwwit decor met bloemen en vogels – diameter : 16 cm
17th/18th Cent. Chinese Kang Xi period plate in marked porcelain with a floral blue-white decor with birds
0-300 euro |