Lot 990

Lot: 990

PAASEILAND – waarschijnlijk laat 19° EEUW staf van een stamhoofd in (acacia ?) hout met als greep een gestileerd menselijk hoofd met ingelegde ogen en bekroond door een ringvorm – hoogte : 93 cm uit een Franse collectie (via erfenis) ref : het boek “Aku-Aku Tge secret of Ester Island” van Thor Heyerdal l dd 1957

probably late 19th Cent. Easter Island chief’s staff in (acacia ?) wood with as top a stylised human’s head with inlaid eyes and with a ring on top

Schatting/Estimation 300-500 euro