Lot 970

Lot: 970

20ste eeuwse portfolio “Kunst op de Campus” dd 1978 met 11 ingekaderde en 3 niet-ingekaderde prints (litho’s of zeefdrukken) in de originele box : werken van Michel Seuphor, Jan Cox, Pol Mara, Paul Van Hoeydonck, Guy Vandenbranden, Mark Verstockt, Walter Leblanc, Jef Verheyen, Camiel Van Breedam, Albert de Bois, Panamarenko, Wilfried Pas, Fred Bervoets en Walter Goossens – telkens 74 x 56 cm alle werken zijn getekend en genummerd 17/150 uitgave van de Universiteit Antwerpen, 1978

20th Cent “Art on the Campus” portfolio dd 1978 with 10 lithographs and 4 screenprints by different Belgian artists – all signed and numbered

Veilingdag/Auctionday 5/05/2024
Schatting/Estimation - euro