Lot 923

Lot: 923

INDONESIË – PAPOEA/waarschijnlijk van de GEELVINKBAAI – 1° HELFT 20° EEUW typisch “Korwar” – voorouderbeeld in hout en met kralen ingelegde ogen – hoogte : 27 cm uit een Belgische collectie (Antwerpen)

1st half of the 20th Cent. Indonesian “Korwar” ancestral figure in wood, probably from Geelvink Bay

Schatting/Estimation 500-800 euro