Lot 85

Lot: 85

Prachtig achttiende eeuws Zuid-Europees (wellicht Italiaans) rococo-wiegje in fijngesculpteerde notelaar met typische schelpvormen en met vijf beschilderde amourtjes – hoogte : 189 cm

superb 18th Cent. Soth European (maybe Italian) rococo style cradle in finely sculpted walnut with typical shell shapes and with five painted cupids

Schatting/Estimation 1000-1500 euro