Lot 84

Lot: 84

Negentiende eeuwse, vrij grote typische “Belle époque” sculptuur in porselein, gemerkt R St K Turn-Teplitz Bohemia : “Buste van een jonge dame met kraag” – hoogte en breedte : 46,5 en 38 cm

quite big 19th Cent. typical “Belle époque Young Ladies’ bust” sculpture in porcelain marked “R St K Turn-Teplitz Bohemia”

Schatting/Estimation 300-600 euro