Lot 83

Lot: 83

Negentiende eeuwse, vrij grote typische “Belle époque” – sculptuur in porselein, gemerkt “R St K Turn-Teplitz Bohemia” : “Buste van een jonge dame met coiffe” – hoogte en breedte : 39,5 en 34 cm

quite big 19th Cent. typical “Belle époque Young Ladies’ bust” sculpture in porcelain marked “R St K Turn-Teplitz Bohemia”

Schatting/Estimation 300-600 euro