Lot 828

Lot: 828

ZUID-EGYPTE (streek van Assoean) – 20° EEUW lot van een paar etnische armbanden (getorst) en een enkele in zilver – gewicht : 325 gram

pair of South Egyptian (Assuan region) silver bracelets and another one

Schatting/Estimation 50-100 euro