Lot 776

Lot: 776

Waarschijnlijk Indische sculptuur in metaal/zilver (?), gemerkt “925”, met de geanimeerde voorstelling van een koets getrokken door zes paarden – lengte : 56 cm

presumably Indian sculpture in metal/silver (?) marked “925”

Schatting/Estimation 200-400 euro