Lot 760

Lot: 760

NOORD-INDIA – 12° EEUW prachtige sculptuur in witte marmer met een fries met Vishnu in rustende positie, liggend op de slang (Adi)Sheshavia zijn voeten de laadpaal met de wereld is) – hoogte en breedte : 32,5 en 46 cm – gemonteerd uit een collectie uit het Antwerpse

beautiful 12th Cent. northern Indian sculpture in marble with a frieze representing Vishnu in resting positon, lying on the snake (Adi)Shesha, with his consort Lakshmi, who takes care of his feet

Schatting/Estimation 5000-8000 euro