Lot: | 759 |
RUSSISCHE SCHOOL – vroeg 20° EEUW aquarel met een florale compositie, allicht een voorontwerp voor behang of textiel – 34 x 40 onleesbaar getekend en gedateerd 1913 (op de zijkant)
early 20th Cent. Russian aquarelle with a design presumably for wallpaper or textile – illegibly signed and dated 1913
200-500 euro |