Lot 74

Lot: 74

Lot van vijf antieke recipiënten in geglazuurd aardewerk met diverse herkomst – hoogtes : 14 tot 24,5 cm – 17° eeuw (?) ooit aangekocht bij Zeberg

five antique recipients in glazed earthenware

Schatting/Estimation 100-300 euro