Lot 716b

Lot: 716b

TIBET – ca 1900/40 paar armbanden met fijnuitgwerkte leeuwenkoppen in zilver – gewicht : 335 gram

pair of Tibetan silver bracelets with lion’s heads

Schatting/Estimation 200-500 euro