Lot 628

Lot: 628

Reeks van zes achttiende eeuwse Chinese Kang Hsi- tasjes in gemerkt porselein met een blauwwit decor met bloemen – diameter : 8 cm

18th Cent. Chinese Kang Hsi period cups in marked porcelain with blue-white decor

Schatting/Estimation 50-100 euro