Lot 556

Lot: 556

Set van een achttiende-eeuwse theepot en suikerpot in Chinees porselein met een polychroom zgn ‘Chine de Commande’- bloemendecor met medaillons met bloemetjes – met gevlochten greep en deksel met fruitvormig greepjes – hoogte : 15 cm

set of an 18th Century tea pot and sugar pot in Chinese porcelain

Schatting/Estimation 150-250 euro