Lot 52

Lot: 52

PORTUGAL – 17°/18° EEUW vrij uitzonderlijke koffer in palissander met een prachtig front met twee laden en fijngesneden lijstwerk en met fraai beslag ooit aangekocht bij Paul De Grande

quite exceptional 17/18th Cent. Portuguese chest in rosewood with nice mountings

Schatting/Estimation 1000-2000 euro