Lot 5

Lot: 5

Superb achttiende eeuws kaststel in Delftse faïence, gemerkt “APK”, met een polychroom bloemendecor en met deksels bekroond met fô-hondjes in Chinese stijl – hoogtes : 37,5 tot 39 cm elk stuk draagt een etiket van antiquair Henri Delattre – Liège

superb 18th Cent. 5pc garniture in “APK” marked ceramic from Delft with a polychrome decor and with lids with Chinese style fô-dogs

Schatting/Estimation 1000-1500 euro