Lot 434

Lot: 434

OST ALFRED (1884 – 1945) twee werken in gemengde techniek : “Pastoor en misdienaars aan altaar” en “Madonna met kind” – 27,5 x 35,5 en 17 x 13 cm één gemonogrammeerd en gedateerd (19)22 en de andere gemonogrammeerd

two 20th Cent. Belgian mixed media – one with monogram and dated (19)22 and one with monogram

Schatting/Estimation 0-200 euro

OST ALFRED (1884 – 1945) (2)
OST ALFRED (1884 – 1945) (2)