Lot 404

Lot: 404

DI SOPRA BRUNO (20° EEUW) werk in gemengde techniek (houtskool en aquarel) met een afrikanistisch thema : “Elgero” – 55,5 x 44 getekend Hij verbleef in de jaren ’40 tot ’58 in Kenia

20th Cent. mixed media (charcoal and aquarelle) – signed Bruno di Sopra

Schatting/Estimation 100-200 euro

DI SOPRA BRUNO (20° EEUW) (1)
DI SOPRA BRUNO (20° EEUW) (1)