Lot 348

Lot: 348

Lot (2) : – pralineschaaltje met vrij brede geajoureerde bloemenrand in massief zilver, gemerkt “925 – sterling” – 21 x 21 cm – gewicht : 368 gram – koekjeschaal met vrij brede geajoureerde rand versierd met rasterwerk en florale motieven – in massief zilver, gemerkt “925 – sterling” – 17 x 17 cm – gewicht : 185 gram

sweets’ bowl in marked sterling silver and biscuit bowl in sterling marked

Schatting/Estimation 150-300 euro